کارگاه جامع بازسازی طراح

دوره جامع بازسازی طراح، برنامه ای جامع برای بازسازی اندیشه و مهارت های مختلف مورد نیاز معماران و طراحان است. دوره تحصیلی خصوصی به سبک کاملا استثنایی و جدید به همراه تورهای مجازی، وبینارهای تخصصی و دیالوگ های دو نفره میان استاد و هنرجو برنامه ای دقیق و معمارانه که بر اساس استعدادیابی و ارزیابی توانایی های بالقوه و بالفعل دانشجویان توسط استاد مطلبی پور به طور ویژه برای هر شخص انجام می شود و بر پایه این برنامه ریزی کاملا شخصی دوره ای به مدت ۴ تا ۶ ماه تعریف می گردد. هدف از برگزاری این دوره ها ارتقاء‌ سطح توانایی افراد شرکت کننده در حوزه نظری و مهارت های عملی برای آمادگی حرکت در مسیر شخصی خود است. تعداد جلسات بنا به تشخیص استاد و به صورت هفتگی تعریف می شود. و بازسازی کلیه مبانی فکری و تئوریک ضروری و همچنین مهارت های مورد نیاز طراحان در دستور کار دوره قرار دارد. مراحل در نظر گرفته شده برای کارگاه بازسازی طراح به شرح ذیل می باشد:

مرحله اول

تشخیص پتانسیل ها و قوت های هنرجو و تشخیص سبک شخصی به کمک مدل ارگون و دیگر ابزارهای ارزیابی استعداد هنری دانشجو

مرحله دوم

تعیین نقشه طی مسیر و برنامه ریزی زمانی و مفهومی

مرحله سوم

شروع حرکت:

  • دوره پایه
  • مهارت های پایه
  • مهارت های پیشرفته
مرحله چهارم

طراح در این مرحله بازسازی شده است.

هدف از تعریف این مرحله پرداخت های نهایی در پروگرام می باشد که در صورت نیاز ترم جدیدی تعریف شود یا هنرجو برای ادامه کار شخصی آماده شود.

راهنمای حداکثر بهره گیری از کارگاه جامع بازسازی طراح

آمادگی و بهره گیری از این برنامه ویژه که به صورت دوره های خصوصی برنامه ریزی شده است؛ نیازمند جدیت، علاقه و صرف وقت کافی برای رشد و توسعه اندیشه و مهارت های شخصی در مواجهه با مسایل مختلف طراحی در مقیاس ها و با چالش های متفاوت می باشد.

توجه نمایید؛ شرط لازم جهت شرکت در کارگاه جامع بازسازی طراح، مشاهده و مطالعه دقیق مباحث ارائه شده در ” فیلم آموزش طراحی معماری – از آغاز تا شکل دهی فضا ” می باشد. بعد از مطالعه کامل این فیلم، جهت ثبت نام در کارگاه اقدام نمایید.

The DESIGNER is rebuilt

- PROGRAM B -

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر درخواست خود را برای آکادمی ارسال کنید

برای آگاهی از اخبار و برنامه های آکادمی ایمیل خود را در زیر وارد نمایید.

5/5
تجربه ای متفاوت در آموزش هنر و معماری
بهره مندی از بالاترین حد کیفی آموزش
رفع اشکال و ارتباط مستقیم با استاد
پشتیبانی آنلاین در تمامی روزهای هفته