شرایط و مقررات

شرایط و قوانینی که مجموعه آکادمی لابراتوار بی، بر طبق آن به مخاطبان عزیز خدمات ارائه میدهد به شرح زیر می باشد:

–   آکادمی لابراتوار بی متعهد می­گردد كه در قبال دريافت مبلغ تعيين شده، خدمات مرتبط با موضوع مورد خرید را همانطور که در بخش مربوطه در این سایت توضیح و شرح داده است؛ به انجام رساند.

–  تماشای فیلم آموزشی ” طراحی معماری – از آغاز تا شکل دهی فضا ” بصورت آنلاین می باشد و همچنین امکان دانلود فیلم نیز وجود دارد. 

–   ثبت نام کننده (کاربر) می تواند بدون هیچگونه محدودیت زمانی فیلم آموزشی خریداری شده را از طریق ناحیه کاربری خود در سایت labbcc.com مشاهده کند و برای دیدن فیلم لزومی بر دانلود آن نمی باشد.

–   دریافت اطلاعات شخصی در زمان ثبت نام ازقبیل: نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه و رمز عبور صرفا جهت خبررسانی آکادمی به کاربران و نیز پشتیبانی از دوره های آموزشی خریداری شده است، و ثبت نام کننده متعدد می گردد که اطلاعات مذکور را در اختیار شخص دیگری برای استفاده از خدمات لابراتوار بی قرار ندهد. همچنین حفظ و نگهداری اطلاعات ثبت نام کننده بر عهده او می باشد.

–   ثبت نام کننده متعهد می گردد در طول مدت استفاده از خدماتی كه آکادمی لابراتوار بی بر طبق اين فرم در اختيار وی قرار مي دهد، به هنگام حضور در دوره ها و كلا هرگونه اطلاعات به فضای تخصيص داده شده جهت پروفایل خود، رعايت كامل شئونات اسلامی و قوانين جمهوری اسلامي ايران را بنمايد. و می پذيرد كه مسئوليت كامل هرگونه اطلاعات، فايل، تصوير و نيز ساير مواردی كه در درون صفحه پروفایل خود قرار می دهد، یا در کارگاه ها ارائه می نماید؛ با خود او است و هيچگونه مسئوليتی در اين زمينه متوجه آکادمی لابراتوار بی نمی باشد. متقاضی همچنين متعهد می گردد كه كليه قوانين حقوق تاليف (Copyright) داخلی – مطابق قوانین کپی رایت جمهوری اسلامی ایران –  را در سايت یا وبلاگ های شخصی خود رعايت نموده و در صورت نیت استفاده از هرگونه اطلاعات دریافت شده از این سایت، قبل از بهره گیری، نامه کتبی شامل مجوز استفاده از سایت آکادمی دریافت کند. و مسئولیت هرگونه استفاده غير قانونی از اطلاعات فوق الذکر را می پذیرد.

–   پس از پرداخت وجه برای فیلم های آموزشی و ثبت نام در سایت labbcc.com امکان انصراف و استرداد وجه به خریدار وجود نخواهد داشت.

–   کاربر می بایست در صورت داشتن هرگونه سوال و ابهام در خصوص فیلم های آموزشی و شرکت در کارگاه ها به ایمیل آکادمی پیام فرستاده و یا تماس بگیرد و با اطلاع کامل از شرایط، اقدام به سفارش مورد نیاز خود نماید.

–   ارسال فرم سفارش کارگاه ها یا خرید فیلم آموزشی به منزله مطالعه كامل اين قرارداد و مورد تاييد بودن تمامی موارد فوق از سوی ثبت نام کننده خواهد بود.